TIMELAPSE

Timelapse Podcast to projekt w którym porozmawiamy
o warsztacie pracy fotografa oraz filmowca, jego współpracy z innymi wykonawcami na Weselach (i nie tylko), sesjach zdjęciowych oraz szeroko pojętym marketingu dla firm od prowadzenia social media do skutecznego promowania firmy poprzez stworzone wcześniej klipy reklamowe i profesjonalne zdjęcia.

   

#0 – PROLOG

Witajcie w PROLOGU!

Nasz nowy projekt ujrzał światło dzienne! Cieszymy się, że będziemy mogli (przynajmniej taką mamy nadzieję) trafiać do Waszych uszu poprzez podcast TimeLapse. W tym krótkim odcinku opowiem Wam o naszych założeniach związanych z podcastem, planach na przyszłość oraz informacjach jakie będziecie mogli z niego uzyskać. Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się w sposób profesjonalny oraz hobbistyczny fotografią oraz filmowaniem. Zatrzymywaniem chwil w kadrach oraz wzbudzaniem emocji 25 klatkami na sekundę. Zapraszamy również tych, którzy są zainteresowani usługami fotograficznymi oraz filmowymi. W naszych odcinkach znajdzie się również sporo ciekawych informacji dla Was!

Dziękujemy za przesłuchanie prologu i do usłyszenia w kolejnym pełnoprawnym odcinku naszego podcastu.

See ya!

Znajdziesz nas w dwóch miejscach w internecie:

Fotografia | Film Ślubny
www.kt2studio.pl 

Wideo marketing dla firm
www.dreamclip.pl

SŁUCHAJ GDZIE CHCESZ 🎧

UDOSTĘPNIJ. OCEŃ. WSPIERAJ.

Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

dziękujemy!