TIMELAPSE

Timelapse Podcast to projekt w którym porozmawiamy
o warsztacie pracy fotografa oraz filmowca, jego współpracy z innymi wykonawcami na Weselach (i nie tylko), sesjach zdjęciowych oraz szeroko pojętym marketingu dla firm od prowadzenia social media do skutecznego promowania firmy poprzez stworzone wcześniej klipy reklamowe i profesjonalne zdjęcia.

   

#1 – DJ POAA W OGNIU PYTAŃ

Gościem naszego dzisiejszego odcinka był Krzysztof Kapusta znany w środowisku jako DJ POAA. Z Krzyśkiem poruszaliśmy tematy związane z jego pracą jako DJ na Weselu, odpowiedzialności, którą musi udźwignąć oraz zaufaniem jakim obdarzają go wszystko zleceniodawcy.

 

Jak współpracować z DJ’em będąc fotografem lub filmowcem? Rozmawiamy również o przełamywaniu schematów tradycyjnego polskiego Wesela. Dlaczego warto spróbować zrobić wiele rzeczy inaczej niż ktoś to kiedyś zaplanował! W końcu to Wasza impreza życia! Masz wątpliwości czy Twoje Wesele powinien poprowadzić DJ? Myślę, że Krzysiek rozwieję większość waszych wątpliwości. Zapraszamy do odsłuchu! 

 

Nasz gość odcinka: Krzysztof Kapusta DJ POAA
Strona internetowa: https://www.krzysztofkapusta.pl 
Telefon: +48 601 084 093 Mail: kontakt@krzysztofkapusta.pl 
Facebook: https://www.facebook.com/poaadj   

Podcast „TimeLapse by KT2 Studio”:
Strona internetowa: www.kt2studio.pl 
Strona reklamowa dla firm: www.dreamclip.pl 
Facebook: facebook.com/kt2studio  
Instagram: instagram.com/kt2studio

 

| KONTAKT | – kontakt@kt2studio.pl

 

Słuchaj nas gdzie chcesz:
Subskrybuj podcast przez RSS – Kanał RSS
Słuchaj podcastu w –  Podcasts 
Słuchaj podcastu w – Google Podcasts 
Słuchaj podcastu w – Spotify 
Słuchaj podcastu w – Overcast FM (wkrótce)
Słuchaj podcastu w – Pocket Casts 
Słuchaj podcastu w – Anchor.FM

 

Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

 

 

Jak to zrobić?

Uruchom aplikację „Podcasty” na komputerze Apple lub „iTunes” na maszynie z Windowsem. Możesz też skorzystać z aplikacji „Podcasty” na iPhonie lub iPadzie. Zaloguj się do swojego konta Apple. Jeśli nie posiadasz Apple ID to załóż je– to nic nie kosztuje. Wyszukaj podcast „TimeLapse by KT2 Studio”. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz mi przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszej audycji.

 

Udane odsłuchu i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz.

SŁUCHAJ GDZIE CHCESZ 🎧

UDOSTĘPNIJ. OCEŃ. WSPIERAJ.

Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

dziękujemy!