TIMELAPSE

Timelapse Podcast to projekt w którym porozmawiamy
o warsztacie pracy fotografa oraz filmowca, jego współpracy z innymi wykonawcami na Weselach (i nie tylko), sesjach zdjęciowych oraz szeroko pojętym marketingu dla firm od prowadzenia social media do skutecznego promowania firmy poprzez stworzone wcześniej klipy reklamowe i profesjonalne zdjęcia.

   

#2 – Indywidualny dobór sukni ślubnej z One Love Atelier Bridal

 

Wybór sukni ślubnej dla wielu Panien Młodych to bardzo trudna decyzja! Warto oddać się w ręce profesjonalistów i pozwolić im dobrać idealną suknię ślubną do swojej sylwetki, stylu Wesela oraz wielu innych czynników o których same za pewnie byście nie pomyślały nasze drogie Panie. W tym odcinku zagłębiamy się w tematykę prowadzenia salonu sukni ślubnych, budowania relacji z klientem oraz złożoności tematu indywidualnego doboru sukni do każdej Panny Młodej. Dowiecie się również jakie marki sukni ślubnych są dostępne w One Love Atelier Bridal oraz dlaczego warto odwiedzić dziewczyny przed swoim ślubem! 

“Dlatego postanowiłam spełniać najpiękniejsze życzenia nie tylko przyszłych Panien Młodych, ale wszystkich kobiet. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do ślubu, studniówki czy innego wydarzenia towarzyskiego, chcę pomóc ci poczuć się jak bogini tego dnia. Jako perfekcjonistka rozumiem, że wybory wokół dnia ślubu są nieskończone , a czasem przytłaczające. Dlatego jestem tutaj, aby Wam pomóc. Dzięki wiedzy z zakresu mody i dziesięciu lat pracy w tej dziedzinie, posiadam doświadczenie, które pomoże Ci znaleść tę jedyną w swoim rodzaju, zapierającą dech w piersiach, idealną suknię.” – Ilona Jankowska Mokrzycka

Salon One Love Atelier Bridal:
Strona internetowa: https://oneloveatelierbridal.com
Instagram: https://www.instagram.com/oneloveatelierbridal/ 
IG Ilony: https://www.instagram.com/ilonajankowska/

Podcast „TimeLapse by KT2 Studio”:
Strona internetowa: www.kt2studio.pl
Strona reklamowa dla firm: www.dreamclip.pl
Facebook: facebook.com/kt2studio 
Instagram: instagram.com/kt2studio

| KONTAKT | – kontakt@kt2studio.pl

Słuchaj nas gdzie chcesz:
Subskrybuj podcast przez RSS – Kanał RSS
Słuchaj podcastu w –  Podcasts
Słuchaj podcastu w – Google Podcasts
Słuchaj podcastu w – Spotify
Słuchaj podcastu w – Overcast FM (wkrótce)
Słuchaj podcastu w – Pocket Casts
Słuchaj podcastu w – Anchor.FM

Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

Jak to zrobić?

Uruchom aplikację „Podcasty” na komputerze Apple lub „iTunes” na maszynie z Windowsem. Możesz też skorzystać z aplikacji „Podcasty” na iPhonie lub iPadzie. Zaloguj się do swojego konta Apple. Jeśli nie posiadasz Apple ID to załóż je– to nic nie kosztuje. Wyszukaj podcast „TimeLapse by KT2 Studio”. Wybierz odpowiednią liczbę gwiazdek, które chcesz mi przyznać oraz napisz (lub nie) kilka słów na temat naszej audycji.

Udane odsłuchu i dzięki za każdy, pozostawiony komentarz.

SŁUCHAJ GDZIE CHCESZ 🎧

UDOSTĘPNIJ. OCEŃ. WSPIERAJ.

Chcesz nas wesprzeć? Oceń podcast w Apple Podcasts!

Dla Ciebie to zaledwie chwila, a dla podcastu Twoja opinia i liczba gwiazdek mają ogromne znaczenie. Dzięki nim mamy szanse trafić do większej liczby osób. Udostępnij podcast jeśli możesz lub podziel się nim ze znajomymi!

dziękujemy!